Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Hakkında

Fethiye Ölüdeniz’deki Babadağ, yamaç paraşütü açısından 1969 metre yükseklikte jeolojik bir mucizedir. Tatilinizde biraz maceracı hissediyorsanız, farklı bir şey yaşayabilirsiniz. Babadağ’dan bölgenin panaromik manzarasını sunan muhteşem mavi lagün görüntüsü boyunca havada süzülebilirsiniz. Ölüdeniz dünyanın en iyi tandem yamaç paraşütü ortamını sunar. Babadağ’ın zirvesine yakın kalkış yerleri ile yerli yabancı herkese meşhur lagünün kuş bakışı manzaralarını doyasıya izleme imkanı tanır.

Babadağ Yamaç Paraşütü nitelikli ve deneyimli pilotları bulunur. Kapsamlı bir sigortaya sahibiz ve her yaştan 6 ila 85 yaş arasındaki insanları uçurduk.

Ölüdeniz’de Yamaç Paraşütü

Gelin size neden binlerce kişinin bu irtifa macerasından keyif aldıklarını gösterelim. Yaygın inanışın aksine uçurumdan atlamayı içermez, tek yapmanız gereken birkaç adım koşarak kalkış yapmaktır.

Ölüdeniz, dünyadaki en yüksek ticari kalkış yerlerinden birine sahiptir. 1969 metre'de size en muhteşem uçuşu verirken, 360 derece dönüşler, wingoverlar ve hatta süreyi uzatabilecek termik uçuşu deneyimleyebilirsiniz. İsterseniz sakin ve pürüzsüz uçuş yapın, tamamen size kalmış.

Yeni başlayanlar için pilotaj kursu (başlangıç pilotu), ileri seviye veya tandem kursları veriyoruz. İnceleyebilirsiniz >

Yamaç Paraşütü için Gerekenler

  1. Bir çift kapalı ayakkabı (spor ayakkabı olabilir)
  2. Maksimum 100 kg olmalısınız
  3. Yaş limiti: 4 yaş ve üzeri
  4. Tecrübeli olmanız gerekmez


Güvenlik

  1. Tüm macera aktivitelerinde korku unsuru vardır, bu onları heyecanlı yapan şeydir.
  2. Pilotlarımız min. 10 yıllık deneyime sahiptir ve THK (Türk Hava Kurumu) tarafından lisanslanmıştır.

Rezervasyon

Rezervasyon butonuna tıklayıp bir dakikada rezervasyonunuzu yapın, yada beni arayın butonuna tıklayın formu doldurun, size en iyi fiyatları sunalım.

Kolay Rezervasyon

Hızlı Rezervasyon

Yamaç Paraşütü rezervasyonu için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Yerinizi hemen ayıralım.

Beni Arayın

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna tıklayın, sizi arayıp bilgi ve en iyi fiyatımızı verelim.

En iyi fiyat için bizi arayın