Yeni Trend Yamaç Paraşütü

Nesneler arasında sayısı kuşları aşan bir topluluk var: Yamaç paraşütü yapanlar. Ölüdeniz’e geldiğinizde, gökyüzünde her an rengârenk bir paraşüt görebilirsiniz. Bunlar, yaklaşık 2000 metre yükseklikten bulunduğunuz bölgeyi izleye izleye, havada yaklaşık yarım saat gezinti yaptıktan sonra Muhteşem Ölüdeniz semalarında kuş gibi uçarak kıyıya inecek olan yamaç paraşütü tutkunları. İner inmez paraşütlerini hızlıca toplayıp, yeniden gökyüzünde süzülmek için tekrardan Babadağ’a çıkacaklar. Çünkü bir kere yaptınız mı, bırakması zor. yamaç paraşütü yapabileceğiniz en önemli yerlerden birisi. 2000 metre yükseklikteki atlayış pisti, Avrupa’nın en yoğun pistlerinden biri. Bu nedenle güneşin yüzünü gösterdiği her an dünyanın herhangi bir yerinden gelmiş bir yamaç paraşütü bağımlısını burada bulabilirsiniz. Daha önce atlamamış olan ama heveslenenler üzülmesin: Deneyimli rehber pilotunuzla beraber atlayabiliyorsunuz. Sizin tek yapmanız gereken etrafı izlemek. Bu kadar basit!

Kabak Koyu ve Kelebekler Vadisi

Yeryüzü cenneti: Kabak Koyu, Kelebekler Vadisi… Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu’nu gördüğünüzde buraların bu dünyaya ait olmadığını düşünüyorsunuz. Cennet gibi bir görüntü, yeşil ve mavinin her tonuyla karşı karşıyasınız. Zengin bitki örtüsü, doğal hayatı hemen sizi içine çekiyor. Burasının bozulmayan doğal hali, betonlaşmamış olması, başka yerde karşılaşamayacağınız güzellikte kamp yapmanıza ya da doğal hayatı bozmayan tesislerde kalmanıza olanak sağlıyor. Tarihi Likya Yolu üzerinde bulunan Kabak Koyu, Türkiye’nin ve dünyanın en güzel koylarından birisi. Kısacası ünlüden işadamına, siyasiden öğrenciye kadar her statü ve yaşta insanları görebileceğiniz Türkiye mozaiği.

Kelebekler Vadisi ise etrafındaki kayalıklar sayesinde size bir ortam sağlıyor ve sizi bu dünyadan koparıyor. İsmini, barındırdığı 70’ten fazla kelebek türünden alan vadide çadır kurarak gündüz güneşin ve denizin, gece ise yıldızların tadını çıkarabilirsiniz. Uygun fiyatlı kamp alanları sizlere duş, elektrik, tuvalet, kahvaltı ve akşam yemeği de sağlıyor. Sıra dışı bir deneyim yaşamak isteyenler için… Denemeye değer.

Fethiye Tekne Turu

Fethiye’ye geldiğinizde tekne turu yapmamanız büyük kayıp olur. Gezecek çok sayıda koy ve ada var. Gezmenize fırsat sağlayacak çok sayıda da tekne. Topluca tekne turları da yapabilirsiniz, kendi grubunuzla tekne kiralayıp öyle de gezebilirsiniz. Gerisi sizin kesenize kalmış. Ancak kalabalık tekne turunun güzel olup olmayacağına dair endişe taşıyorsanız baştan söyleyeyim: Korkmayın! Göreceğiniz manzara, gireceğiniz deniz o kadar güzel olacak ki, etrafınızda kimin olduğu pek umurunuzda olmayacak. 12 Adalar Turu yaptığınızda, dünyaca ünlü olan ve çok sayıda görkemli evin yer aldığı Şövalye, Yassıcalar, Kızılada, Tersane, Gemiler, Göcek, Zeytinli, Domuz, Delikli Adası gibi duraklara uğrayıp denize gireceksiniz. Bütün gün biraz yorulacaksınız ama buna değer. Fethiye'de yapılacaklar hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Rezervasyon

Rezervasyon butonuna tıklayıp bir dakikada rezervasyonunuzu yapın, yada beni arayın butonuna tıklayın formu doldurun, size en iyi fiyatları sunalım.

Kolay Rezervasyon

Hızlı Rezervasyon

Yamaç Paraşütü rezervasyonu için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Yerinizi hemen ayıralım.

Beni Arayın

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna tıklayın, sizi arayıp bilgi ve en iyi fiyatımızı verelim.

En iyi fiyat için bizi arayın