Ölüdeniz Yamaç Paraşütü 2022 Güncel Fiyatları

2022 yılı Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları belli oldu. Eğer siz de rotanızı belirlediyseniz ve bu muhteşem deneyimi yaşamaya karar verdiyseniz, bu yazıda Babadağ yamaç paraşütü fiyatları ve gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.


2022 Ölüdeniz Babadağ yamaç paraşütü fiyatları tarihe ve firmaya bağlı olarak değişir. Babadağ Yamaç Paraşütü ve Yin Yang Travel güvencesi ile 2022 Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları $150 'dır.     

  1. Özel günler
  2. Resmî tatiller
  3. Yaz tatili sezonu

Söz konusu günlerde fiyatlarda ufak farklılıklar olabilir.

Babadağ Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Firması Seçmek:

Babadağ Yamaç Paraşütü ekibi olarak Ölüdeniz ’de yamaç paraşütü yapmak isteyen tüm misafirlerimize önerimiz, ucuz fiyatı tercih etmeye yönelmemeniz. Elbette bizler de aynı ürün veya hizmet için daha fazla ödeme yapmaktan hoşlanmıyoruz.


Ancak, burada sunulan hizmet aynı görünse de güvenlik ve kalite açısından önemli farklılıklar var. Hem de güvenlik dediğimiz şey şüphesiz en değerli faktör olmalı.


Kısacası, yamaç paraşütü fiyatından alacağınız indirim size belki çok bir şey kazandırmayacak ama profesyonel olmayan ya da az deneyimli kişilerle sadece yamaç paraşütü fiyatı farkı için çalışmak çok fazla şey kaybettirebilir.


Serbest çalışan bir pilot yerine güvenilir yamaç paraşütü firmasında tam zamanlı olarak çalışan bir yamaç paraşütü ofisi seçtiğinizde, fiyat farkı 15 USD'den fazla olmayacaktır.

Peki yamaç paraşütü firması seçerken nelere dikkat etmeli?

Türk Hava Kurumunun belirttiği üzere, tüm pilotların ve yolcuların geçerli bir sigortası olmalıdır. Ama sigorta faktörü her zaman üzerine düşülen bir konu değildir ve firmalar/freelancerlar fiyat düşürmek için bu adımı atlayabilir.


Burada öncelik sizin güvenliğiniz. Birlikte uçacağınız herhangi bir yamaç paraşütü firmasının veya pilotun ilgili uçuşu kapsayan sigortası olup olmadığını sormayı ihmal etmeyin.


Bir yamaç paraşütünün ömrü yaklaşık 300-400 uçuş saatidir. Babadağ yamaç paraşütü süresinin de 30 dk civarı olduğunu düşünürsek, paraşüt ömrü Babadağ'da 600-700 uçuşa tekabül ediyor. Bir şirket maliyeti düşürmek istediğinde, bazen ömrünün sonuna gelmiş paraşütleri kullanmaya devam eder. Bu sebeple farklı tedarikçilere yönlendiren firmalarla değil kadrolu yamaç paraşütü pilotu olan ve firma olarak güven sergileyen kurumsal acentelerle çalışmanızı öneriyoruz.


Babadağ Yamaç Paraşütü fiyatları ile ilgili sorularınız için her zaman iletişime geçebilir, referanslarımızı görmek isterseniz müşteri yorumlarımızı inceleyebilirsiniz.


Şimdiden iyi uçuşlar!

Rezervasyon

Rezervasyon butonuna tıklayıp bir dakikada rezervasyonunuzu yapın, yada beni arayın butonuna tıklayın formu doldurun, size en iyi fiyatları sunalım.

Kolay Rezervasyon

Hızlı Rezervasyon

Yamaç Paraşütü rezervasyonu için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Yerinizi hemen ayıralım.

Beni Arayın

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna tıklayın, sizi arayıp bilgi ve en iyi fiyatımızı verelim.

En iyi fiyat için bizi arayın