Fethiye Ölüdeniz Lagünü, nefes kesen manzarayı içine çekebileceğiniz ve ilk kez yeni hisler keşfedebileceğiniz ilk yamaç paraşütü deneyimi için harika bir yerdir. Çünkü Babadağ yamaç paraşütü macerası, daha önce hiç olmadığı kadar özgür hissetmenizi ve bir kuş gibi süzülmenizi sağlayacaktır.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç paraşütü fiyatları, uçuşu, organizasyonu ve hava durumu ile ilgili en sık sorulan sorulara (SSS) dair size unutulmaz ve stressiz bir deneyim yaşatmak için Babadağ Yamaç Paraşütü ekibi olarak bir yazı derledik. Ancak elbette, farklı sorularınız olması dahilinde bize email atarak, Whatsapp’tan ulaşarak ya da arayarak sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz.

Fethiye Ölüdeniz 'de Yamaç Paraşütü:

Sıkça Sorulan Sorular Tandem Yamaç Paraşütü Babadağ Ölüdeniz

#1: Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları ne kadar?

Babadağ yamaç paraşütü fiyatlarımız 600 TL dir. Sezon yoğunluğu olan dönemlerde fiyat farklılıkları firmalar arasında artmaktadır. Ancak Babadağ yamaç paraşütü ekibi olarak yamaç paraşütü fiyatlarımızı 600-750 TL bandında tutmaya özen gösteriyoruz. (Fotoğraf ve video çekimi imkanları ek ücrete tabidir.)

#2: Ölüdeniz yamaç paraşütü tehlikeli bir aktivite midir?

Bazıları yamaç paraşütünü "tehlikeli bir doğa sporu" olarak görse de, doğası gereği tehlikeli değildir. Türk Hava Kurumu onaylı deneyimli pilotlarımız ve kontrollerden geçmiş uçuş ekipmanlarımız ile tam güvenlik içinde eğlenceli vakit geçirmeniz için her türlü düzenlemeyi yaptık. Yin Yang Travel gibi Türk Hava Kurumu tarafından tanınan bir kurum ile uçmayı tercihe etmek, uçarken güvenliğinizi sağlamanın mükemmel bir yoludur.

#3: Yamaç paraşütü için fiziksel olarak formda olmak gerekli mi?

Yamaç paraşütü yapmak için atletik bir yapıya sahip olmanıza gerek yok! Ancak, ivme kazanmak ve ilk anda uçmak için kalkış sırasında birkaç adımlık koşma mesafesi olacaktır. Ayrıca güvenlik için pilotlu uçuşlarda yolcunun 100 kg üstü olmaması gerekiyor.

#4: Fethiye, Ölüdeniz yamaç paraşütü ne kadar sürüyor?

Babadağ uçuş pistinden aşağı Ölüdeniz plajına kadar süren yamaç paraşütü 25-30 dk sürüyor. Babadağ’a çıkmak için araçlarımızla ulaşım sağlıyoruz ve çıkış yolu da 30-40 dk sürüyor.

#5: Yükseklik korkum var bu yüzden yamaç paraşütü yapamaz mıyım?

Aslında tam tersi! Özetle yükseklik korkusu ve vertigo, beyin gözlerden, ayaklardan ve iç kulaktan çelişkili bilgiler alıp baş dönmesi hissine neden olduğunda ortaya çıkar. Yamaç paraşütü sırasında ayaklarınız yerle temas etmediği için yamaç paraşütü, vertigo veya başka hoş olmayan duyumlara neden olmaz. Sadece havada süzülme ve kayma hissi yaratır. Yani çok hoş bir deneyim sizi bekliyor.

Rezervasyon

Rezervasyon butonuna tıklayıp bir dakikada rezervasyonunuzu yapın, yada beni arayın butonuna tıklayın formu doldurun, size en iyi fiyatları sunalım.

Kolay Rezervasyon

Hızlı Rezervasyon

Yamaç Paraşütü rezervasyonu için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Yerinizi hemen ayıralım.

Beni Arayın

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna tıklayın, sizi arayıp bilgi ve en iyi fiyatımızı verelim.

En iyi fiyat için bizi arayın