Fethiye’de yamaç paraşütü deneyimi hep aklınızda ancak bir türlü zaman bulamadınız, çekindiniz ya da kafanızda soru işaretleri mi var?

Gelin hepsini birlikte cevaplayalım.

Türkiye’nin yamaç paraşütü konusunda göz bebeği olan Babadağ hemen Ölüdeniz kıyısında yer alıyor, bu yüzden tatilcilerin aktivite planları arasında popüler. Elbette buraya sadece Yamaç paraşütü sevdası için gelen bir kitle de var.

Hem Türkiye’de hem Avrupa’da panoramik manzarası ve yamaç paraşütüne uygun hava şartları sebebi ile turistleri ve adrenalin meraklılarını kendine çeken bir doğal güzellik.

Peki Fethiye Yamaç paraşütü neden bu kadar özel?

Uçarken 360 derece dönüşler, havada deneyimleyebileceğiniz termal geçişler ve muhteşem Ölüdeniz manzarası (özellikle Kumburnu – Blue Lagoon) bu deneyimi benzersiz kılan yönler. Uçuş sırasında çekilebileceğiniz panoramik fotoğrafları da unutmayalım!

Üstelik, yüksekten korkanların endişe etmesine hiç gerek yok. Deneyimli tüm uçuş boyunca size eşlik ediyor ve paraşütü o yönetiyor. Sonunda, yumuşak bir uçuşla Ölüdeniz sahile varıyorsunuz.

Babadağ Yamaç Paraşütü kaç dakika?

Babadağ yamaç paraşütü süreleri genelde 20 dk ile 30 dk arasındadır. Elbette bu süreye uçuş alanına ulaşım süreleri dahil değildir.

Babadağ Yamaç Paraşütü kaç dakika?

Fethiye Yamaç Paraşütü nerede yapılır?

Babadağ Yamaç Paraşütü 2000 m pistinde yapılacaktır. Babadağ’a ulaşım için Yin Yang Travel araçları ile misafirlerimizi bulundukları yerden alıyor ve yine geri dönüş yolculuğu da sağlıyoruz.

Aynı zamanda bireysel ziyaretler için teleferikle Babadağ’a ulaşım seçeneği de mevcuttur.

Hisarönü ve Ovacık mevkilerinden Babadağ pistine ulaşım yaklaşık 60 dakika sürmektedir. Babadağ dağ yamaç paraşütü uçuşlarımız günde 5 kez 08.00–09.30, 10.00–11.30, 13:00–14:30, 15:00–16:30, 17:00–18.30 saatlerinde belirli kontenjan dahilinde yapılmaktadır. Bu sebeple yamaç paraşütü yapmak istediğiniz günden en az 1 günce bize ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Süreler hava şartlarına göre değişiklik gösterebileceği için 2 saatlik bir zaman dilimini bize ayırmanızı öneririz.

Fethiye Yamaç Paraşütü hangi aylarda yapılır?

Yağışların olmadığı ve havanın genel olarak açıldığı dönemler olan ilkbahardan sonbahara kadar geçen dönem yamaç paraşütü için uygun aylardır.

Babadağ Yamaç Paraşütü Eşsiz Gün Batımı

Fethiye Babadağ gün batımının keyfini en iyi şekilde çıkarmak için yamaç paraşütü uçuş saatinizi bu zaman aralığında seçebilirsiniz.

Hemen yamaç paraşütü rezervasyon ekranımızı ziyaret edin ve tatil planınıza uygun yamaç paraşütü uçuş saatlerimize göz atın.

Fethiye Yamaç Paraşütü fiyatları için güncel tekliflerimize ulaşabilirsiniz.

Not: Sadece 6 yaşından küçük çocuklar, kalp rahatsızlığı olan ve 100 kg üstü yetişkinler için tavsiye edilmez.

Rezervasyon

Rezervasyon butonuna tıklayıp bir dakikada rezervasyonunuzu yapın, yada beni arayın butonuna tıklayın formu doldurun, size en iyi fiyatları sunalım.

Kolay Rezervasyon

Hızlı Rezervasyon

Yamaç Paraşütü rezervasyonu için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Yerinizi hemen ayıralım.

Beni Arayın

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna tıklayın, sizi arayıp bilgi ve en iyi fiyatımızı verelim.

En iyi fiyat için bizi arayın